WP-Useronline
WP-Postviews
WP-Showhide (Linkteki eklentinin aynısı)
WP-Pagenavi
WP-Sticky
WP-Stats
WP-Ban

Eklentilerin 10 Ocak 2012 itibari ile son sürümlerini buradan indirebilirsiniz, eklentilerle ilgili Türkçe bilgi için üst linklere bakınız..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

4 Yorum -“Yedi Türkçe WordPress eklentisi”

 1. ertugrul yazmış:

  merhabalar sitenizde kullandığınız manşet eklentisini öğrenebilirmiyiz

 2. eklentiler için teşekkürler. acaba manşet haber eklentisi yok mu wp lerde?

 3. Uğur yazmış:

  İyi günler,

  Enuygun.com olarak yeni bir en uygun kredi widget’i eklenti olarak piyasaya sürmüş bulunuyoruz. worldarchivetr.com sitenizde bizim eklentimizi de yayınlayıp haber verirseniz seviniriz. Aşağıda Widget’in detaylarını bulabilirsiniz :

  Üretici : Enuygun.com
  Eklenti : En uygun kredi aracı
  Sürüm : 1.1
  Boyut : 9 Kb

  Açıklama : WordPress sitelerde sağ sidebar için üretilmiş ve kullanıcılarınızın ilgisini çok çekeceğini düşündüğümüz en uygun banka kredi faiz oranlarını güncel bir şekilde yayınlayabileceğiniz bir widget olarak kullanabilirsiniz. Widget sayesinde ziyaretçileriniz enuygun.com güvencesi ile güncel bir biçimde en uygun ihtiyac kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi seçeneklerinden istediklerini görüntüleyebilecekler. Ayrıca istedikleri taktirde enuygun.com adresinden ortaklık programına katılıp, yayınladıkları widget üzerinden para kazanabilirler.

  Kurulum : İndirdiğiniz dosyadaki RAR’lı dosyayı klasöre çıkartarak, Wp-Content dizini içerisine gönderin. Daha sonra Admin Panelinizden Eklentiler sekmesinde bularak aktif hale getirin. Admin panelindeki görünüm sekmesinden Widgets ( Bileşenler ) bölümünden yayınlamak istediğiniz sidebar’a ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Eklenti Download adresi: http://www.indiroyunu.com/enuyguncom-kredi.rar
  Eklenti screenshot : http://d1205.hizliresim.com/x/z/787fz.jpg

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <