(Eklentinin daha yeni bir sürümü için tıklayınız..)

Son sürüm 1.40, WordPress 2.7 ile de çalışmaktadır, WordPress 2.7’den önceki sürümler için eklentinin önceki sürümlerini kullanmalısınız..

WP-Sticky eklentisi ile istediğiniz yazı veya yazıları anasayfanızda sabitleyebilir, sürekli ilk sırada durmasını sağlayabilirsiniz, eklenti fabrikatörü Lester ‘GaMerZ’ Chan tarafından yazılan eklenti Owen Winkler tarafından elden geçirilmiş..

Sticky

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirmeniz sonrası siteniz/başlangıç/ayarlar alanında Sticky sekmesinden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz..

Yazılarınızı anasayfada sabit olarak hep ilk sırada tutmak için yazı editörünüzün altında oluşan Sticky Seçenekler kutusunda Sticky veya En üstte şıklarından birini seçmeniz yeterlidir, Sticky seçeneği ile yazı yayınladığınızda yazınız normal yazıların en üstünde, eğer En Üstte seçeneği kullanılarak yayınlanmış yazınız varsa onun altında yayınlanır, En Üstte seçeneği ile yayınlanan son yazı her zaman en üstte durur..

Sticky

Örnek eklenti kurulumu..:
eklenti kurulumu

Eklentinin Tükçe 1.50 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(Dosyada LesterChan‘ın yazmış olduğu 5 eklentinin daha, şu an ki Türkçe son sürümleri bulunmaktadır. Dosyada bulunan eklentiler: WP-Stats, WP-Useronline, Wp-Sticky-WP-Ban, WP-Postviews, WP-Pagenavi..)

Eklentinin Tükçe 1.40 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <