(Eklentinin daha yeni bir sürümü için tıklayınız..)

Son sürüm 1.50, WordPress 2.7 ve üstü ile de çalışmaktadır, WordPress 2.7’den önceki sürümler için eklentinin önceki sürümlerini kullanmalısınız..

WP-Sticky eklentisi ile istediğiniz yazı veya yazıları anasayfanızda sabitleyebilir, sürekli ilk sırada durmasını sağlayabilirsiniz, eklenti fabrikatörü Lester ‘GaMerZ’ Chan tarafından yazılan eklenti Owen Winkler tarafından elden geçirilmiş..

Sticky

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirmeniz sonrası siteniz/başlangıç/ayarlar alanında Sticky sekmesinden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz..

Yazılarınızı anasayfada sabit olarak hep ilk sırada tutmak için yazı editörünüzün altında oluşan Sticky Seçenekler kutusunda Sticky veya En üstte şıklarından birini seçmeniz yeterlidir, Sticky seçeneği ile yazı yayınladığınızda yazınız normal yazıların en üstünde, eğer En Üstte seçeneği kullanılarak yayınlanmış yazınız varsa onun altında yayınlanır, En Üstte seçeneği ile yayınlanan son yazı her zaman en üstte durur..

Sticky

Eklentinin WordPress 2.7’de yerleşimi..:
Wordpress sticky

Örnek eklenti kurulumu..:
eklenti kurulumu

Eklentinin Tükçe 1.50 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(Dosyada LesterChan‘ın yazmış olduğu 5 eklentinin daha, şu an ki Türkçe son sürümleri bulunmaktadır. Dosyada bulunan eklentiler: WP-Stats, WP-Useronline, Wp-Sticky-WP-Ban, WP-Postviews, WP-Pagenavi..)

Eklentinin Tükçe 1.40 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

Eklentinin 1.30 sürümünü Türkçe olarak buradan (rapıdshare), buradan (divshare) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

4 Yorum -“WP-Sticky 1.50 (Türkçe)”

  1. Bu eklenti yazıyı anasayfada değilde kategori sayfasında sabitleyebiliyor mu acaba? Yani bir kategoriye girildiğinde en üstte istediğim bir yazı duracak. Bunu yapmanın herhangi bir yolu var mı?

  2. teşekkürler Canarkadaş.Uzun süreden sonra birden çok güncelleme ile tekrar dönmüşsün.En kıs zamanda d13 slayt şhov eklentisinide güncellemen dileğiyle.İyi çalışmalar.

    • Sen de sağol Uğur, çok eklenti birikti, bakalım, önümüzdeki günlerde her akşam bir eklenti ile uğraşmayı düşünüyorum.

      Size de iyi çalışmalar.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <