(Eklentinin daha yeni bir sürümü için tıklayınız..)

Yürürken, seyahat ederken, iş yerinde, hamakta, lavaboda, kısaca bulunduğu her yerde eklenti yazan eklenti fabrikatörü LesterChan tarafından yazılmış olan WP-Stats eklentisi ile sitenizin istatistiklerini tutabilir, yan menünüzde veya oluşturabileceğiniz bir sayfada tüm istatistikleri (Yazar, Kategori, Okunma, Sayfa, Yazı, Ziyaretçi, Yorum, Etiket sayısı ve En çok, En yeni, Toplam gibi..) görüntüleyebilirsiniz..

Eklenti ile oluşturabileceğiniz istatistik sayfanızı alt resimde görülen adımları uygulayarak sitenizde gösterebilirsiniz..

Eklenti WordPress bileşenler özelliğinide desteklemektedir, eklentiyi, siteniz wp-content/plugins klasörünüze gönderip, siteniz/yönetim eklentiler alanından etkinleştirdikden sonra; siteniz/yönetim/tasarım/bileşenler alanından yan menünüze istatistikleri ekleyebilirsiniz..

Daha fazla resim ve ingilizce detay için buraya bakınız..

Örnek eklenti kurulumu..:
eklenti kurulumu

Eklentinin Tükçe 2.50 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(Dosyada LesterChan‘ın yazmış olduğu 5 eklentinin daha, şu an ki Türkçe son sürümleri bulunmaktadır. Dosyada bulunan eklentiler: WP-Stats, WP-Useronline, Wp-Sticky-WP-Ban, WP-Postviews, WP-Pagenavi..)

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <