WP-PageNavi eklentisi ile; sitenizde bulunan yazılarınızı belli bir sayıda sayfalama yapabilirsiniz, yani her 10 yazıda bir sayfa gibi, eklenti fabrikatörü Lester ‘GaMerZ’ Chan tarafından yazılaneklentinin css dosyasını düzenleyerek temanızla uyumlu hale getirebilirsiniz..
(Eklentinin daha yeni bir sürümü için tıklayınız..)
Pagenavi

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirmeniz sonrası siteniz/başlangıç/ayarlar alanında PageNavi sekmesinden tercihlerinizi güncellemelisiniz..

Sayfalamanın görüntülenebilmesi için gereken kodları eklenti anasayfasından edinerek temanızın footer.php veya index.php dosyasında uygun bir yere koymalısınız..

Örnek eklenti kurulumu..:
eklenti kurulumu

Eklentinin Tükçe 2.73 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(Dosyada LesterChan‘ın yazmış olduğu 5 eklentinin daha, şu an ki Türkçe son sürümleri bulunmaktadır. Dosyada bulunan eklentiler: WP-Stats, WP-Useronline, Wp-Sticky-WP-Ban, WP-Postviews, WP-Pagenavi..)

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

2 Yorum -“WP-PageNavi 2.72 (Türkçe)”

  1. Selam ve saygılar,bu eklentiyi kullanıyorum ama bendeki görüntü ile sizdeki görüntü farklı,acaba sizdeki gibi nasıl yaparım daha güzel duruyor.

    • Aleyküm Selam..

      Eklenti ayarlarında pagenavi.css kullan diye bir bölüm var orayı işaretleyip deneyin, olmadı buradan benim kullandığım css dosyasını indirip pagenavi eklentisi içine atıp deneyin..

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <