WP-PageNavi eklentisi ile; sitenizde bulunan yazılarınızı belli bir sayıda sayfalama yapabilirsiniz, yani her 10 yazıda bir sayfa gibi, eklenti fabrikatörü Lester ‘GaMerZ’ Chan tarafından yazılaneklentinin css dosyasını düzenleyerek temanızla uyumlu hale getirebilirsiniz..
(Eklentinin daha yeni bir sürümü için tıklayınız..)

Pagenavi

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirmeniz sonrası siteniz/başlangıç/ayarlar alanında PageNavi sekmesinden tercihlerinizi güncellemelisiniz..

Sayfalamanın görüntülenebilmesi için gereken kodları eklenti anasayfasından edinerek temanızın footer.php veya index.php dosyasında uygun bir yere koymalısınız..

Örnek eklenti kurulumu..:
eklenti kurulumu

Eklentinin Tükçe 2.73 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(Dosyada LesterChan‘ın yazmış olduğu 5 eklentinin daha, şu an ki Türkçe son sürümleri bulunmaktadır. Dosyada bulunan eklentiler: WP-Stats, WP-Useronline, Wp-Sticky-WP-Ban, WP-Postviews, WP-Pagenavi..)

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

3 Yorum -“WP-PageNavi 2.61 (Türkçe)”

 1. Teşekkürler işime yaradı (:

 2. hocam merhaba ben siteme page navi eklentisini kururuyorum bir türlü gerceklesmiyor.Ayarlar kısmından 3 yazı da bir seceneğini seciyorum sayfam da 4 yazı var henüz birşey olmadı.Yardımcı olabilirmisinz. Şimdiden teşekkürler…

  • Merhaba;

   Şu an sitede kullandığınız tema da olması gerekir, bazı temalarda ana sayfa ayrı bir dosyadan çağrıldığı için pagenavi çalışmayabilir.

   Burada verilen kodları anasayfayı görüntüleyen tema dosyanıza ekleyin, değişik temalarda da deneyiniz.

   Ayrıca bu kullandığınız tema çok kötü, binlerce alternatifi varken o temayı neden kullanıyorsunuz..

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <