ImageShack

WordPress’in 2.3 sürümü ile çalışan (önce ki sürümlerde deneyemedim) Eric Medlin tarafından yazılmış WP-Contact iletişim eklentisi, aynı addaki iletişim eklentilerinden, iletişim formunu yan menüye yerleştime imkanı veren bir eklenti, eklenti kurulumu sonucu sitemiz kontrol panelinde bir gelen sayfası oluşuyor, ve mailler buradan yönetiliyor, cevaplanıyor, eklenti normalde yan menü için tasarlanmış, ama tema dosyalarına aynı kod eklenerek sayfalarda da iletişim formu oluşturmak münkün, kurulum detayları indireceğiniz dosyada mevcut.

Eklentinin şu anki 1.0 sürümünü burada test edebilir, Türkçe olarak buradan Rapıdshare buradan divshare yada buradan Viranshare indirebilirsiniz.

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

2 Yorum -“WP-Contact İletişim eklentisi (Türkçe)”

 1. Kardeşim merhabalar,

  Senden aldığım eklenti sayesinde bende kendi bloğumda bu eklentiyi kullanıyorum. Ve ben biraz daha bu eklentiyi geliştirdim ve türkçeye tamamı ile çevirdim. Sana buradan teşekkür ederim.

  Ve blog sayfamda yayınladım:

  İyi Çalışmalar
  Aytaç Engin

  • Merhaba ; Teşekkürler, çok iyi yapmışsınız, şu an kulandığım iletişim eklentisinin yeni sürümünü Türkçeleştiriken sizinkini de deneyeceğim, bu çalışmanızı WordPress Türkiyede de konu etmelisiniz. Hayırlı geceler.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <