Insert HTML Here 1.0 Türkçe

Program Phases tarafından yazılan Insert HTML Here eklentisi;

İster yazı veya sayfalarınızda, ister php uzantılı dosyalarınız da ek alanlar oluşturabilmenizi (iliştirebilmenizi), bu alanlarda swf, html, resim veya düz metin kullanabilmenizi sağlar.

Eklentiyi kurduğunuzda oluşan eklenti sayfasından ek alanınızı oluşturup içeriğini ekleyebilirsiniz, bu işlemin sonunda, bu alanları yazı veya sayfalarınızda kullanabilirsiniz.

Eklenti ne amaçla kullanılabilir sorusuna verilebilecek ilk yanıt; reklam eklemek için kullanılabilir olabilir, reklam kodlarınızı bu eklenti ile oluşturacağınız ek alana yazıp, eklentinin kodlarını kullanarak oluşturduğunuz ek alanı yazı veya sayfanıza ekleyebilirsiniz, resimlerde de görebileceğiniz eklenti kodlarına eklenti dosyaları arasında bulunan beni oku dosyasından ulaşabilirsiniz.

Başka bir örnek ise yazı veya sayfalarınıza imza eklemek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz, hazırlayacağınız imza metni veya resim dosyası adresini bu eklenti ile oluşturacağınız alanda kullanıp bu alanı sitenizde imzanızın çıkmasını istediğiniz yazı veya sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Kısaca, sitenizde istediğiniz sayfa veya yazınıza, metin, resim, html veya embed kodlarını kolayca ekleyebilir, iliştirebilirsiniz.

Altdaki resimler eklentiye dair daha net fikir verebilir..

Ek alan oluşturma:

Insert HTML Here

Ek alanı yazı veya sayfalarda gösterme / kullanma:

Insert HTML Here WordPress eklentisi

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra ayarlar sekmesinde oluşan Insert HTML Here sayfasından kullanabilirsiniz..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:

Eklentinin 1.0 sürümünü Türkçe olarak buradan (Boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <