Douglas Karr tarafından yazılan, WP-ContactForm eklentisi ile sayfa ve yazılarınıza iletişim formu ekleyebilirsiniz.

Eklenti, mesaj gönderene mesajın bir kopyasını gönderme, istenmeyen mesajı engellemek için basitte olsa isteğe bağlı parola yöntemi gibi özellikleri barındırıyor.

Eklentinin kurulum bilgilerini de içeren Türkçe versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

TEST 1

TEST 2

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

8 Yorum -“WordPress Contact Form (Türkçe iletişim eklentisi)”

 1. Biz kişisel bir web site yaptık. WordPress 3.1 yükledik, iletişim formu olarak da Contact Form 7 yükledik ama nedendir bilinmez; Formu dolduracağımız alanlar Beyaz tamam dedik ama yazılarda beyaz durum böyle olunca formu dolduran kişi hiç birşey yazamadığını düşünüyor şahsen ben bile ilk başkta deneme yaparken böyle düşündüm. Temamızın css dosyasını inceledim eklentiyi biraz inceledim ama form veya label tag verilerini nereden nasıl renklendirdiklerini bulamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Bu formu doldururken kullanmak zorunda olduğumuz tüm alanlara ait kutucukların renk ayarlarını yada içine yazılan yazıların renklerini nereden ve nasıl değiştirebiliriz.

  Saygılar.

 2. sefa yazmış:

  Arkadaşlar ben siteme iletişim formu contact form 7’yi yükledim, bu form da kulanıcıların resimlerini de göndermelerini istiyorum, bir dosya yükleme alanı koydum fakat gönderme yapmıyor hata veriyor, bana bir çözüm bulabilir misiniz?

  • Türkçeleştirmesini yapan arkadaşa bir danışın, benim kullandığım bir eklenti değil, bahsettiğiniz eklenti de dosya yükleme özelliği var mı bilmiyorum, ama bu eklentide vardı, bir de bu eklentiyi inceleyin, Contact Form 7 yi düzenleyip 8 diye çıkarmışlar..

   Yorumunuz düzenlenerek onaylandı, V yerine w kullandığınız, küçük büyük harflere dikkat etmediğiniz, noktalama yapmadığınız sonraki yorumlarınız onaylanmayacaktır.

 3. Peki şu an hangi eklentiyi kullanıyosunuz?

 4. Bir yıla yakın kullandım ben de sorun olmadı, ama; başka kullanıcılarda karakter sorunu olduğunu duymuştum.. Deneyin..

 5. Mesaj gönderilirken bunda da tr karakter sıkıntısı var mı?

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <