Super Buttons 0.5.1 Türkçe

Super Buttons eklentisi Illimar Tambek tarafından kodlanmış.. Eklenti sayesinde sayfa ve yazılarınızda kullanabileceğiniz renkli, yuvarlak köşeli butonları bir iki dakikada çabucak oluşturabilisiniz..

SuperButtons

Oluşturduğunuz butonlara link verebilir, indirme linkli estetik butonlar oluşturabilir, butonlara arkaplan ya da ikon resmi ekleyebilirsiniz..

Eklentinin kullanımı çok kolay ve çabuk; eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra yazı veya sayfa eklerken butonlarınızı oluşturabilirsiniz..

SuperButtons

Eklentiyi etkinleştirdiğinizde yazı editörünüzde eklentiye ait bir buton oluşur, butona tıkladığınızda açılan mini pencereden gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz, buton üstünde ve fare buton üstüne gelince çıkan açıklama olarak görünecek metni, butona tıklanıldığında gidilecek linki, isterseniz buton arka planı veya ikonunu belirleyerek butonunuzu bir iki dakikada yazı veya sayfanıza ekleyebilirsiniz..

SuperButtons

Yazı editöründe oluşan butona tıkladığınızda açılan mini pencerede buton türleri seçeneği, seçeneklerin en altında custom_green seçeneği vardır, bu seçenek kendi buton sitilinizi oluşturabilmeniz içindir..

Eklenti dosyası içinde bulunan custom_styles.css dosyasını değiştirip – düzenleyerek kişisel buton stilinizi belirleyin, yazı editörünüzde buton oluştururken custom_green seçeneğini kullanarak kişisel buton stilinizde butonlar oluşturun..

Wordpress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:


Eklentinin Tükçe 0.51 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <