Special Text Boxes 3.8.55 Türkçe

Special Text Boxes eklentisi Minimus tarafından yazılmış..

Eklenti ile gerek yazı gerek sayfalarınızda kullanabileceğiniz kutu şeklinde içerikler üretebilirsiniz, bu kutularınızda duyuru, reklam, uyarılar yayımlayabilir, isterseniz resim veya video dosyalarını da kutulara yerleştirebilirsiniz.

Special Text Boxes

Oluşturduğunuz kutuları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kutu içeriğinin açılır kapanır olarak görünmesini sağlayabilirsiniz..

Special Text Boxes

Eklentinin bileşen özelliği ile yan menünüzde de minik kutular oluşturabilir, ilan, reklam amaçlı kullanabilirsiniz..

Special Text Boxes

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra Ayarlar sekmesinde oluşan Special Text Boxes sayfasından tercihlerinizi belirleyip, kişiselleştirmelerinizi yapınız..

Eklentiyi etkinleştirdiğinizde yazı editörünüzde eklentiye ait bir buton oluşur bu buton aracılığı ile yazı veya sayfalarınıza kutuları ekleyebilirsiniz, kutu içerisinde yer almasını istediğiniz içeriği yazı editörünüzde yazıp, yazdığınız metni fare ile seçili hale getirdiğinizde eklentinin yazı editöründe oluşturduğu buton aktif hale gelecektir, butona tıkladığınızda açılan mini pencereden gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz, yazı editöründe seçili bir şey yoksa eklenti butonu tıklanabilir değildir..

Wordpress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:

Eklentinin Tükçe 3.8.55 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

(ESKİ SÜRÜMLER)

Eklentinin Tükçe 3.7.52 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

Eklentinin Tükçe 3.7.51 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

3 Yorum -“Special Text Boxes 3.8.55 TR”

  1. Merhaba Sn.Canarkadas,

    Oncelikle bu tarz calismalarinizdan dolayi sizi tebrik ediyorum. Ben de uzun zamandir blog isiyle ugrasiyorum ama meslegimden dolayi kodlarla pek ugrasacak zamanim olmuyor bu yuzden de kodlar konusunda kendimi pek gelistirmedigimi itiraf etmeliyim. Her neyse, benim bir sorum olacakti. Eger zaman bulup da yardim edebilirseniz cok memnun kalirim. Bu yukardaki calismada, yazimizin icinde belirli bir kismi kutu icerisine alabiliyoruz. Fakat soz konusu yazi cok uzunsa ve biz bunu kutu icerisine almak istiyorsak, ekranda cok buyuk bir kutu belirecek. Fakat ben kucuk bir kutuya buyuk bir paragrafi yerlestirip, tipki bu yorum yazma kutusundaki gibi sag tarafta asagi indir yukari cikar (scroll down/up) gibi bir fonksiyonun olmasini istiyorsam ne yapmam gerekir? Bu eklentideki gibi kutunun acilir kapanir olmasindan ziyade, yukarda anlattigim gibi olmasini tercih ederim.

    Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <