Special Text Boxes 3.7.52 Türkçe

Special Text Boxes eklentisi Minimus tarafından yazılmış..

Eklenti ile gerek yazı gerek sayfalarınızda kullanabileceğiniz kutu şeklinde içerikler üretebilirsiniz, bu kutularınızda duyuru, reklam, uyarılar yayımlayabilir, isterseniz resim veya video dosyalarını da kutulara yerleştirebilirsiniz.

Special Text Boxes

Oluşturduğunuz kutuları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kutu içeriğinin açılır kapanır olarak görünmesini sağlayabilirsiniz..

Special Text Boxes

Eklentinin bileşen özelliği ile yan menünüzde de minik kutular oluşturabilir, ilan, reklam amaçlı kullanabilirsiniz..

Special Text Boxes

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra Ayarlar sekmesinde oluşan Special Text Boxes sayfasından tercihlerinizi belirleyip, kişiselleştirmelerinizi yapınız..

Eklentiyi etkinleştirdiğinizde yazı editörünüzde eklentiye ait bir buton oluşur bu buton aracılığı ile yazı veya sayfalarınıza kutuları ekleyebilirsiniz, kutu içerisinde yer almasını istediğiniz içeriği yazı editörünüzde yazıp, yazdığınız metni fare ile seçili hale getirdiğinizde eklentinin yazı editöründe oluşturduğu buton aktif hale gelecektir, butona tıkladığınızda açılan mini pencereden gerekli ayarlamalarınızı yapabilirsiniz, yazı editöründe seçili bir şey yoksa eklenti butonu tıklanabilir değildir..

Wordpress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:

Eklentinin Tükçe 3.7.52 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

Eklentinin Tükçe 3.7.51 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <