Multi Level Navigation

Ryan Hellyer ın yazmış olduğu Multi-level Navigation eklentisi; sitemizde bulunan sayfa, yorum, arşiv, bağlantılar ve kategoriler gibi alanlarla otomatik eşleşerek çabucak menü oluşturmamızı sağlıyor..

Ayrıca kod ekleyerek yeni menülerde oluşturabilir, kendi css kodlarınızı kullanabilir, yazarın oluşturduğu Multi-level Menü CSS Sihirbazı ile elde edebileceğiniz css kodları ile de menünüzü şekillendirebilirsiniz, gerektiğinde eklenti detek forumlarından yararlanabilirsiniz..

Eklenti dosyalarını sitenizin kurulu olduğu sunucunuz /httpdocs/wp-content/plugin klasörünün içine atın, (httpdocs kısmı bazı sunucularda publichtml diye adlandırılmış olabilir) daha sonra siteniz/yönetim/eklentiler bölümünden eklentinizi etkinleştirin. Tema dosyanızda muhtemelen header.php dosyanıza (temanızın menü kodları yerine olabilir) altda bulunan kodu ekleyin.

<?php if (function_exists('suckerfish')) {suckerfish();} ?>

Multi Level Navigation

Site ayarlar sekmesinde oluşan eklenti ayarlarını güncelleyin..

Ekletinin 1.0.5 sürümünü Türkçe olarak buradan (Rapıdshare) buradan (Divshare) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

4 Yorum -“Multi-level Menü eklentisi Türkçe”

  1. tamam Canarkadaş teşekkür ederim inşallah vakit bulduğunda çevirisini yapma fırsatın olur çok güzel geliştirmişler eklentiyi son sürüm ile.kendi menüm yerine bunu kullanacağım eklentiyi kurdum ama türkçeleştirdikden sonra ayarlarını yapıp aktif edeceğim

  2. canarkadaş teşekkürler bu eklenti için son sürümü çıkmış bunun türkçe dil dosyasını güncelleyebilirmisin rica etsem?

  3. Css’ sini kendi sitemize göre iyi hazırlamamız gerekiyor malesef :/ denedim fakat yazılar, kutucular büyük oldu ayar çekmek lazım 🙂

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <