Kaan Gülten mesaj atmış, geliştirdikleri bir eklentiyi sitemde konu edip edemeyeceğimi sormuş, hemen alıntıladım, zaten 15 gündür yazı yazamadığım için aklım hep sitemdeydi, bu fırsat sayesinde siteme yazı eklemiş oldum, eklenti ile ilgili bilgiler için yazının devamına bakınız, eklentiye emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Mikiurl eklentisi

Mikiurl link kısaltma servisi için hazırladığımız bu eklenti sayesinde, WordPress’de gönderdiğiniz yazılarınızı eş zamanda Twitter hesabınızda da duyurabilirsiniz. Yazdığınız yazıların başlıklarını Twitter hesabınızda Mikiurl ile kısaltılmış yazınızın bağlantı linkiyle beraber yayınlamanızı sağlayarak takip edilme oranınızı artırabilir ve eklediğiniz yazılarınızı sizi Twitter’dan takip edenlerede rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken eklentiyi buradan indirmek, blogunuzda kurmak ve blogunuzun Ayarlar>Mikiurl bölümünden Twitter bilgilerinizi girmek. Eklentinin ana sayfası için buradan, Mikiurl link kısaltma servisi içinse buradan buyurun.

Mikiurl eklentisi

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

2 Yorum -“Mikiurl link WordPress eklentisi”

  1. Teşekkürler Canarkadaş hergün sitene baktım gercekten uzun zaman oldu bizimle payalaşmışsınız. İyi çalışmalar dilerim teşekkürler

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <