MediaMonkey, müzik dosyalarınızı organize etmek, şarkı listesi oluşturmak, müzik dosyalarınızı dinlemek, cd’ye kaydetmek veya müzik formatları arasında dönüşüm yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay bir program, indirmek için tıklayın..

MediaMonkey
MediaMonkey

Müzik dosyalarınızı yönetmek isteyenler için ideal bir program olan MediaMonkey’in 3 serisi ile ilk kez iPod’larda müzik ile doldurulabilecek.

Ana fonksiyon olarak MediaMonkey MP3, OGG, WMA, FLAC, MPC, WAV, CDA, M3U ve PLS gibi yaygın tüm ses formatlarını oynatabiliyor. Ayrıca program 50.000 den fazla parça barındıran büyük müzik arşivleri ile de baş edebiliyor. Saniyeler içinde şarkıları yönetebilir, arayabilir ve yeniden isimlendirebilirsiniz.

Bunun dışında ücretsiz araç, kopya-korumasız Müzik-CD’lerini de farklı formatlara çevirebiliyor veya formatlar arasında dönüşüm yapabiliyor. Entegre yazım-programı ile müziklerini CD ve DVD’lere yedekleyebilirsiniz. KAYNAK

MediaMonkey

MediaMonkey

MediaMonkey

MediaMonkey iPod kullanıcıları ve ciddi müzik koleksiyoncuları için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısı. CD’leri, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 formatındaki ses dosyalarını katalog haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki ücretsiz veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Sizlere çok başarılı bir Tag editörü kullanma imkanı sağlayan program aynı zamanda otomatik dosya ve klasör yeniden adlandırma özelliği ile müzik kütüphanenizi daha düzenli tutmanıza yardımcı oluyor.

İçerdiği CD kopyalama (ripper), CD/DVD yazıcısı, ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi saklama ve yedekleme konusunda ihtiyacınız olan herşeyi bulabildiğiniz MediaMonkey. Manual veya otomatik playlist editörleri ile müzik mixleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses seviyesi herzaman aynı düzeyde tutuluyor. Hatta şarkılardaki seviye farklı bile olsa program sizin için seviyeyi kendi ayarlıyor. Winamp pluginlerini ve visualizationslarınıda destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey Winamp’ı varsayılan player olarak ayarlamanızada izin veriyor.

Taşınabilir ses aygıtları ile de uyum gösteren yazılım bilgisayarınızdaki media arşivini iPod, Walkman Telefonlarını veya diğer taşınabilir cihazlarınızla senkronize etmenize olanak tanıyor. Gayet hızlı işlem yapabilen bu program ile artık müziğiniz ve arşivinizi her zaman yanınızda götürebileceksiniz.

iTunes telefon desteği, geliştirilmiş iPod ve MTP cihaz senkronizasyonu, ve FLAC desteğinin getirildiği programın son sürümü 3.0.3.1164 ile bir çok güncelleme ve eklenti uygulamasıda programa getirilmiş bulunuyor. KAYNAK

MediaMonkey

MediaMonkey

MediaMonkey

MediaMonkey, ciddi müzik arşivcileri için tasarlanmış çok gelişmiş ve güçlü bir müzik organizasyon programıdır.

Eğer büyük bir müzik arşiviniz varsa ve bunları gelişmiş bir şekilde kataloglamak istiyorsanız MediaMonkey aradığınız programdır.CD, MP3, WMA, ve OGG müzik dosyalarınızı kataloglar ve akıllı etiketleme sistemi ile müzik dosyalarınızı çeşitli kategorilere ayırmanızı sağlar.Çeşitli tarzlardaki müziklerinize istediğiniz kategori ismi ile etiketleyebilir daha sonra kolay bir şekilde listeleyebilirsiniz.

MediaMonkey, CD ripleme, audio formatlardaki dosyaları istediğiniz diğer formatlara dönüştürme gibi pekçok gelişmiş işlem yapmanızı da sağlar.Nero gibi gelişmiş CD DVD yakma araçları ile entegrasyon sağlar, hatta Winamp gibi güçlü çalıcıların playlist (çalma listesini) destekler.

MediaMonkey, bütünleşik bir çalma programına da sahiptir.Winamp programının yüzlerce plug-ini (eklenti) ile uyumludur.

Eğer gelişmiş bir müzik organizasyon programına ihtiyaç duyuyor iseniz, müziklerinizi gelişmiş kategorilendirme sistemi ile organize etmek istiyorsanız, bunun yanında CD rip, format dönüştürme gibi işlemleri de yapan bir program olsun diyorsanız MediaMonkey aradığınız programdır, mutlaka indirin ve deneyin. KAYNAK

MediaMonkey

MediaMonkey

MediaMonkey

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <