Eklentinin daha yeni sürümü çıktı. (29.08.2010)

Eklenti ile ilgili (kurulum vs tüm detaylar için buraya, son sürümünü Türkçe olarak indirmek için buraya [BoxNet] tıklayınız..

Facebook

Fotobook

Fotobook

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

2 Yorum -“Fotobook 3.1.7”

 1. numan yazmış:

  Merhaba. Hocam eklenti için teşekkürler fakat kurulumda sorun yaşadım. Eklentiyi indirip kurmak, feysbok ile eşleştirmek buralarda mesele yok. Her şeyi yapmama rağmen resimler sayfamda gözükmüyor.Bir hata mesajı da almıyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim.Teşekkürler.

  • Merhaba;

   Anlatımınıza göre Facebook üzerindeki resimlerinizi eklenti ile eşleştirip, eklentinin sitenizde oluşturduğu ayarlar sayfasında görünsede ziyaretçilerin göreceği sayfada görünmüyor, bu tür bir sıkıntıyı hiç duymadım, bir tek ihtimal aklıma geliyor eklenti kurulumu sırasında resimlerinizin gösterileceği sayfayı seçme veya bu sayfayı eklentiye gösterme bölümünde bir hata yaptınız, resimllerinizin gösterileceği sayfanın ayarlarını bir inceleyin, dediğim gibi aklıma başka bir ihtimal gelmiyor, bir de klasik ihtimaller var, başka bir eklentinin buna neden olması ya da temanızın uyumsuzluğu, başka temalarda ve eklentilerinizi devre dışı bırakıp deneyiniz..

   Siz de sağolun.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <