Filosofo comments preview

Ne zamandır aradığım çalışan ve basit bir yorum önizleme eklentisini sonunda buldum, Filosofo comments preview eklentisini, kaliteli ve Türkçesi de bulunan veritabanı yedekleme eklentisi Database Backup‘ın da yazarı olan Austin Matzko kaleme almış, eklenti sayesinde yorum gönderimiden önce yorumumuzun site üzerinde nasıl görüneceğini, hata varmı yok mu test edebiliyoruz.

Eklentinin en güzel tarafı sadece etkinleştirerek devreye sokabilmemiz, eklentiyi sunucumuz/wp-content/pluginse ftp aracılığı ile gönderip etkinleştirdiğimiz anda yorum alanında Yorumu Gönder butonunun yanında birde Önzileme butonu oluşuyor, resimde de görebileceğiniz gibi bu sayede yorumumumuzu göndermeden son bir kez oldu mu bakiim diyebiliyoruz.

Önizleme ekranının arkaplan rengini eklenti kurulumu sonucu siteyönetimi/Tercihler sekmesinde oluşan FCP Yorum Önizleme alanından belirleyebiliyoruz, renk kodu belirleme kutusunu boş bırakarak Tercihi Kaydet butonuna bastığımızda tema rengimizle aynı bir önizleme arkaplanına sahip oluyoruz.

Burada test edip onaylayabilir, eklentinin Türkçe ve son sürümünü buradan (Rapıdshare), buradan (Dıvshare) yada buradan (Vıranshare) indirebilirsiniz (7kb).

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

2 Yorum -“Filosofo comments preview (Türkçe yorum önizleme eklentisi)”

  1. Mümin yazmış:

    Can abi.S.Aleyküm.Abim bu yorum yazdığım temanın kendi içinde olan bir forum mu ? Yoksa bir eklentimi? Yorum eklentisi arayıp duruyorum.Senin sitendeki bu yorum bırakma formu çok hoşuma gidiyor.Güvenli ve estetik.Yardımcı olursan dua ederim.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <