Cool Ryan Easy Popups 1.0 Türkçe

Cool Ryan Easy Popups eklentisi Cool Ryan tarafından yazılmış..

Güzel ve kalite bir eklenti.. Eklenti ile reklam, mesaj ya da uyarılarınızı açılır pencere, başka bir deyişle popup içinde gösterebilirsiniz.. Eklentinin entegre olarak gelen html ve görsel yazı editörü var, açılır pencere / popup içinde göstermek istediğiniz metni, mesajı, ya da flash dosyanızı bu editör ile ekleyebiliyorsunuz..

cool ryan easy popups

Ayrı olarak html kod ekleme bölümü, 20 den fazla açılır pencere türü, açılır pencerelerin efekt ile açılıp kapanabilmesi imkanı, açılır pencerelerinin hangi sayfalarda görüntüleneceğini belirleyebilme, açılır pencere boyutunu ve arkaplan rengini değiştirebilme gibi bir çok özellik var..

Eklentinin en önemli özelliği olan açılır pencerenin ziyaretçiye kaç kez görüneceğini belirleme ise ya çalışmıyor ya ben beceremedim..

Eklentinin kullanımı çok kolay; eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra siteniz / yönetim /ayarlar alanında oluşan eklenti sayfasından yazılarınızda görünmesini istediğiniz uyarıyı – mesajı ekleyebilir, ayarlarınızı yapıp kullanabilirsiniz..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:


Eklentinin Tükçe 1.0 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Bir Yorum -“Cool Ryan Easy Popups 1.0 TR”

  1. eyvallah çok saolasn 😉

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <