WordPress Related Posts 1.0 Türkçe

Related Posts - Benzer yazılar

Denis tarafından yazılan Wordpress Related Posts eklentisi yazılarınızın altına otomatik eklenen benzer yazılar listesi oluşturur.

Related Posts - Benzer yazılar

Eklentide; ister el ile ister otomatik olarak listeyi yazılarınızın altına ekleme, benzer yazılar listesini beslemelerede ekleme, listeleme için etiketlere ihtiyaç duymama, listelenecek yazı sayısını yönetimden belirleyebilme, benzer yazı bulunamadığında, en çok yorumlanan, en çok okunan ya da rastgele yazıları listeleme, yazı yorum ve tarihini gösterme ve istenmeyen kategorileri devre dışı bırakabilme gibi özellikler bulunuyor.

Benzer yazılar listesi yazılarınızın altında otomatik olarak görünmezse, burada ki kodu temanızın single.php dosyasına eklemelisiniz.

Eklenti yönetim sayfası için resme tıklayınız..
Benzer Yazılar

Eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra ayarlar sekmesinde oluşan Related Post sayfasından tercihlerinizi belirleyip kullanabilirsiniz..

Eklentinin 1.0 sürümünü Türkçe olarak buradan (Boxnet) indirebilirsiniz..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Reklam verin destek olun

6 Yorum -“Benzer yazılar eklentisi 2”

 1. Ziyaretçi yazmış:

  Canarkadaş blogunun altında bulunan etiketli, benzer yazılar vs geçişini çok begendim. Ben de aynısını bloguma yapmak istiyorum. Yan menüde çok yer kaplıyolar. Lütfen bunun eklentisi varsa iletir misin?

 2. valla abi hatırladığım kadarıyla yapılıyordu. ama bu kadar detaylı degıldı ama o kategorıdekileri listeliyordu. kodu bulursam senınlede paylaşacagım.

 3. Merhaba abi eklentiyi kullanıyorum ama hatırladığım kadarıyla tema dosyalarına bir kod ekliyerek de yapabiliyorduk. Sence hangisi güvenli.

  • Merhaba;

   Bu eklentiyi çok uzun süre kullandım, güvenilirdir, tavsiye ederim, fakat bir işlem kod ile yapılabiliyorsa eklenti kullanmak mantıksızdır.

 4. Site süper hele içerikler bayıldım. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sayenizde siteme çok güzel eklentiler kurdum.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <