Audio Link Player 1.2.5 Türkçe (Daha yeni bir sürümü için bakınız..)

Audio Link Player eklentisi Dennis Hoppe tarafından kodlanmıştır.. WordPress ile kurulu sitlerinizde mp3 uzantılı dosyalarınızı yayımlayabilmenizi sağlar.. Güzel ve kalite bir eklenti..

En güzel özelliği a href ile mp3 adresini yazdığınız yazıda oynatıcının otomatik devreye girmesi..

Audio Link Player

Eklenti ile üç ayrı türde mp3 yayımlayabiliryorsunuz.. Liste ve tekil halinde, yazı içinde küçücük bir butonla ya da resimli arka planı olan oynatıcı ile müzik dosyalarınızı kullanabilirsiniz..

Tüm seçenekleri eklenti ayarlarından kişiselleştirebiliyorsunuz, oynatıcı – player renklerini, şarkının otomatik başlamasını, oynatıcı boyutlarını değiştirebilir, üstte de dediğim gibi oynatıcı arka planına resim ekleyebilirsiniz..

Audio Link Player

Eklentinin kullanımı; eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra siteniz / yönetim /ayarlar alanında oluşan eklenti sayfasından ayarlarınızı yapıp kullanabilirsiniz..

Yazılarınıza a href ile link olarak mp3 adresini yazmanız yeterli, yazı arasında küçük buton için de yazı arasına yine a href ile mp3 tam adresini yazmanız gerekiyor, oynatıcıya

arkaplan resmi koymak için img src kodu ile resim tam adresini yazın, sonra resim kodunu a href ile ekleyeceğiniz mp3 adresi arasına alın, mp3’ler yazılarınıza otomatik olarak eklenecektir..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:


Eklentinin Tükçe 1.2.5 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..
Eklentinin Tükçe 1.2.4 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <