Audio Link Player 1.2.4 Türkçe (Daha yeni bir sürümü için bakınız..)

Gitmeden (memlekete) bir eklenti daha ileteyim.. Audio Link Player eklentisi Dennis Hoppe tarafından kodlanmıştır.. WordPress ile kurulu sitlerinizde mp3 uzantılı dosyalarınızı yayımlayabilmenizi sağlar.. Güzel ve kalite bir eklenti..

En güzel özelliği a href ile mp3 adresini yazdığınız yazıda oynatıcının otomatik devreye girmesi..

Audio Link Player

Eklenti ile üç ayrı türde mp3 yayımlayabiliryorsunuz.. Liste ve tekil halinde, yazı içinde küçücük bir butonla ya da resimli arka planı olan oynatıcı ile müzik dosyalarınızı kullanabilirsiniz..

Tüm seçenekleri eklenti ayarlarından kişiselleştirebiliyorsunuz, oynatıcı – player renklerini, şarkının otomatik başlamasını, oynatıcı boyutlarını değiştirebilir, üstte de dediğim gibi oynatıcı arka planına resim ekleyebilirsiniz..

Audio Link Player

Eklentinin kullanımı; eklentiyi siteniz/wp-content/plugins klasörüne gönderip siteniz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra siteniz / yönetim /ayarlar alanında oluşan eklenti sayfasından ayarlarınızı yapıp kullanabilirsiniz..

Yazılarınıza a href ile link olarak mp3 adresini yazmanız yeterli, yazı arasında küçük buton için de yazı arasına yine a href ile mp3 tam adresini yazmanız gerekiyor, oynatıcıya

arkaplan resmi koymak için img src kodu ile resim tam adresini yazın, sonra resim kodunu a href ile ekleyeceğiniz mp3 adresi arasına alın, mp3’ler yazılarınıza otomatik olarak eklenecektir..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:


Eklentinin Tükçe 1.2.4 versiyonunu buradan (boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

5 Yorum -“Audio Link Player 1.2.4 TR”

  1. Eklenti türkçeleştirmesi için çok teşekkürler.. bir sorum olacak bunu yazı içinde değilde yan menüde yayınlamak istersek nasıl bir parametre eklememiz gerekli ?

  2. Fatih yazmış:

    Sonradan dikkat ettim, gösterilmemesi için seçenek varmış onu işaretleyince sorun düzeldi. Tekrardan teşekkürler emeğiniz için. Gayet hoş bir eklenti.

  3. Eklenti paylaşımı ve emeğiniz için teşekkür ederim. Gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor. Bir sorum olacaktı. Resimli anlatımınızdaki gibi link kısmında link adına parçanın ismini yazıyorum fakat yazı içerisinde oynatıcının yanında görünüyor. Oynatıcı içerisinde yükleniyor bilgisi üzerinde parça adının görünmesi için ne yapmam gerekiyor. Umarım sorunumu sorunsuzca anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkürler.

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <