7hide 2.1.2 Türkçe

Eklentinin yeni sürümü çıktı (02.03.2009).

Eklentinin 2.1.2 sürümünü buradan (Boxnet) indirebilirsiniz..

Bu WordPress eklentisini Neschkudla Patrick yazmış buradan orijinal dosyaya ulaşabilirsiniz..

Eklenti çok detaylı kişiselleştirme seçenekleri sunuyor, bu sayede; açılır kapanır içerik alanı görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eklenti ile yazı ve sayfalarınızda açılır kapanır alanlar oluşturabilirsiniz.. Açılır kapanır alan başlığını kendiniz belirleyebilir, eklentinin bir çok özelliğini eklenti ayarları sayfasında düzenleme yaparak kişiselleştirebilirsiniz..

Eklenti ile ilgili kod ve bilgilere indireceğiniz dosyalar arasında bulunan beni oku dosyasına, eklenti kullanımı ile ilgili fikir edinmek için resme bakınız..

7hide wordpress eklentisi
7hide

Eklentiyi sitemiz/wp-content/plugins klasörüne gönderip sitemiz/başlangıç/eklentiler alanından etkinleştirdikten sonra, sitemiz/başlangıç/ayarlar/7Hide alanından eklenti ayarlarımızı yapıp, ayarlarımızı kaydediyoruz..

WordPress eklentisi örnek kurulumu (Resimli-Videolu)..:

Eski sürümler:

Eklentinin 2.1 sürümünü buradan (Boxnet) indirebilirsiniz..

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

10 Yorum -“Açılır kapanır içerik eklentisi”

 1. bu eklenti ile ilgili şöyle bir sorunum var. http://www.arsv.org/sikca-sorulan-sorular bu adreste gördüğün gibi bir sss sayfası yaptım. ama sayfada yorumlar bağlantısı ve oylama bölümü kaldı. bunun içinde index.php den bi dosya uyarladım ve konu kodunu içine yerleştirdim ama bunu yaptığımda eklenti aktif olmadı.yani konu içinde hide kodları kaldı.bunun için bir çözüm varmı yoksa bu şekildemi kullanacağım.

 2. Arkadaşım çok güzel bir eklenti ama bi şey soracağım. Tıkladığımızda içerik açılıyor, içerikteki bir yazıya tıklayınca menu geri kapanıyor. Kapatmak için butona geri tıklamamıza gerek kalmıyor, herhangi biryere tıklayınca geri kapanıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Çok uğraştım ama bulamadım nasıl düzenleyeceğimi. Yardımcı olabilir misin?

  • Sorunun nasıl düzeltilebileceği hakkında bilgim yok, eklentinin son versiyonunu kullandığınıza, eklentinin WordPress sürümünüzle uyumlu olduğuna emin olun, ekenti temanızda ve diğer eklentilerinizde bulunan kodlarla çakışıyor olabilir bunu göz önüne alarak başka temalarda ve eklenileriniz olmadan deneyiniz..

 3. Thanks for 7hide plugin

 4. Harika olmuş abi.

 5. Thx for translating the 7hide plugin!

  regards
  Neschkudla Patrick

 6. tesekkurler canarkadas

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <