Freez iPod Video Converter

MP4 dönüştürücü; AVI, MPEG, WMV, ASF, MOV, RM, rmvb, DivX, flv, SWF, VOB, You, dsoyalarınızı iPOD ile uyumlu MP4’e çevirebilirsiniz..

İpod dönüştürücü

Freez DVD Ripper

Yazılım ile DVD disklerinizi DivX, Xvid, AVI, MP4, iPod MP4, PSP MP4 gibi formatlara kaliteli bir şekilde dönüştürebilirsiniz

Freez DVD Ripper ile hangi başlıkları ve bölümleri, ses dosyalarını, altyazıları istediğinizi de seçebiliyorsunuz. Video çıkış formatını ve video bitrate, framerate, audio channel, frequency gibi video görüntü değerlerini seçtikten sonra DVD’nizi bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz.

DVD dönüştürücü

Freez 3GP Video Converter

Freez 3GP Video Converter, cep telefonu kullanıcıları için bir video dönüşüm programıdır. Bilgisayarınızda bulunan videoları 3gp ve 3gp2 formatlarına dönüştürerek cep telefonunuzda izleyebilirsiniz

Freez 3GP Video Converter AVI, DivX, Xvid, MPEG 1/2/4, VOB, WMV, ASF, MP4, MOV, RM, RMVB, Flv, SWF gibi çok geniş bir video aralığına destek veriyor.

3GP dönüştürücü

Freez Screen Video Capture

Ekran görüntüsü yakalama & ekran videosu kaydetme programıdır. Bilgisayarınızın ekranında görünen tüm işlemleri kaydedebilir ve bunlara ses de ekleyebilirsiniz. Bu işlemler sonucunda oluşacak videoyu da istediğiniz formatta (avi, mpg, divx) kaydedebilirsiniz.

Freez Screen Video Capture programını ekran demoları, eğitim videoları, animasyonlu dökümanlar ve animasyonlu sunumlar hazırlamak için kullanabilirsiniz

Özellikleri:
– Hızlı tuş desteği vardır
– Ekranın herhangi bir yerini kaydedebilirsiniz
– Ekleyeceğiniz sesi bir mikrofondan ya da bir dosyadan alabilirsiniz
– Video çıktı değerlerini ayarlayabilirsiniz

Ekran yakala

Freez Flv to MP3 Converter

Programı ile Flash FLV dosyalarını MP3 dosya formatına dönüştürebilirsiniz. Veri kaybı olmadan birkaç tıklama ile kolayca FLV dosyalarını MP3 ses dosyası formatına dönüştürebilirsiniz.

Freez Flv to AVI MPEG WMV Converter

Flv to AVI/MPEG/WMV Converter ile YouTube, Google Video, Veoh gibi streaming video servislerindeki videoları bilgisayarımıza indirmek artık çok kolay.

Video sitelerinden indirdiğiniz videoları sonradan başka bir yerde kullanmak amacı ile Mpg yada Avi’ye çevirmek zorunda kaldığınızda bu ücretsiz, hızlı ve basit program en büyük yardımcınız olacak.

Kullanımını kısaca özetleyecek olursak;

* Programı kurduktan sonra gelen pencerede sol üstten Add Files butonuna tıklayıp çevirmek, istediğiniz FLV dosyasını seçebilirsiniz.
* Dilerseniz Settings kısmından ayarları yapıp aynı pencereden AVI, MPG yada WMV formatlarından herhangi birini seçip,
* En alt sağda bulunan START butonuna tıklayın.
* Dönüştürme işlemini gerçekleştirerek, bilgisayarınıza kaydedecektir.

Not: Kayıt yeri uzantısını değiştirmesseniz; C:videooutput klasörüne kayıt yapmaktadır.

UYARI KONUDA GEÇEN UYGULAMA VE EKLENTİLERİN SİSTEMİNİZLE UYUMLU, GÜNCELLERİNİ BULUP DENEMELİ, KULLANMALISINIZ

Yorumlayın

Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

*

Güvenlik <